Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Sık Sorulan Sorular

 • Toplu SMS Nedir?
  Toplu SMS, internet üzerinden tek bir tıklama ile binlerce kişiye direk ulaşmanızı sağlayan bir iletişim çözümüdür. Toplu SMS ile müşterilerinizi bilgilendirebilir, öğrencilerinize veya velilerinize hatırlatmalar yapabilir, telefon listenizdeki kişilerin özel günlerini otomatik olarak kutlayabilirsiniz.
   
 • Ulaşmayan SMS'lerden Ücret Alınıyor Mu?
  Hayır. BalenSMS toplu sms sisteminde ulaşmayan sms'lerden ücret alınmaz. Mesaj gönderilen numaranın çalışmaması veya geçersiz numara olması durumunda sms kredileri kullanıcının hesabına anında iade edilir. Mesaj gönderilen telefon numarası geçerli bir numara olup kapalı durumda ise 24 saat boyunca telefonun açılması beklenir, eğer 24 saat sonunda telefon açılmaz ve mesaj iletilemezse krediler hesaba iade edilir.
   
 • Yurt Dışına Toplu SMS gönderebilir miyim?
  Evet. BalenSMS'in dünyanın önde gelen gsm operatörleri ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde 100'den fazla ülkeye toplu sms gönderebilirsiniz. Yurtdışına gönderilen sms'lerin birim fiyatlarını toplu sms tarifeleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.
 • Kullandığım bir yazılım üzerinden Toplu SMS gönderebilir miyim?
  Evet. BalenSMS Api kodları ile kullandığınız, muhasebe, e-ticaret, dershane, stok takip, fatura vb. uygulamalar içerisinden toplu sms gönderimi yapabilirsiniz. Yazılımcılarınız veya program satın aldığınız yazılım firmaları api kodlarımızı uygulamalarına kolayca entegre edebilir. BalenSMS teknik destek ekibi entegrasyon sürecinde ve sonrasında daima yanınızdadır.
 • Cep telefonu rehberime Toplu SMS gönderebilir miyim?
  Evet. Android veya IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize Mutlucell Toplu SMS uygulalamasını yükleyerek, cihaz rehberine başlıklı toplu SMS gönderebilirsiniz. Cihaz üzerinden web panelinizdeki gruplarınıza toplu sms gönderebilir, raporlarınızı kontrol edebilir ve kontör yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gönderilen SMS'lerin raporlarını kontrol edebilir miyim?
  Evet. Toplu SMS sistemi üzerinden gönderilen mesajların raporlarını isterseniz web paneli üzerinden isterseniz de mobil uygulamalarımızdan anında görebilirsiniz. Mesajların iletilme saatlarini, mesaj metinlerini ve mesajın başarılı olup olmadığı bilgilerini kontrol edebilirsiniz.
 • Sabit Telefon Hizmetinden nasıl faydalanırım?
  BalenSMS sabit telefon hizmetinden, sabit telefon numaranızı BalenSMS'e taşıyarak veya BalenSMS'ten isterseniz coğrafi alan kodlu (0212, 0216, 0312...) istersenizde konumdan bağımsız 0850'li numaralar temin ederek faydalanmaya başlayabilirsiniz.
   
 • Numaramı BalenSMS'e nasıl taşırım?
  BalenSMS web sayfasında bulunan "Numaramı Taşımak İstiyorum" butonuna tıkladığınızda açılan formu doldurarak numara taşıma işlemini başlatabilirsiniz. Formu doldurup gönderdiğinizde müsteri temsilcilerimiz sizi arayıp gerekli bilgileri aktaracaktır.
 • BalenSMS Sesli görüşme hizmetinde herhangi bir aylık sabit ücret öder miyim?
  Hayır. Standart sabit telefonlardaki aylık ücret BalenSMS sabit telefon hizmetinde bulunmamaktadır. BalenSMS ile konuştuğunuz kadar ödersiniz. Sabit telefon tarifeleri sayfamızdan sesli görüşme birim fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.
 • BalenSMS sabit numaram ile nasıl görüşme yaparım?
  BalenSMS'den aldığınız sabit telefon hizmetini, web sayfalarımızdan, bilgisayar masaüstüne kurulan soft phone uygulamaları üzerinden, IP telefonlar veya FXS / FXO adaptörleri ile standart sabit telefonlar üzerinden ve mobil uygulamalar ile cep telefonunuz üzerinden kullanabilirsiniz.
   
 • Yurt Dışını uygun fiyatlarla arayabilir miyim?
  Evet. BalenSMS sabit telefon hizmeti ile 1. kademe ülkeler (Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Çin, Japonya ve daha fazlası) PSTN yönlerine yapılan aramalar yurt içi aramalar ile aynı birim fiyat üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için sesli görüşme tarifeleri sayfamızı inceleyebilir veya BalenSMS çağrı merkezini arayabilirsiniz.
   
 • BalenSMS sabit hattım ile faks gönderip - alabilir miyim?
  Evet. BalenSMS tarafından temin edilen faks numarası ile IP santral uygulaması üzerinden internetin olduğu her yerden faks gönderebilir veya faks alabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan dosyaları faks olarak gönderebilir, gelen faksları mail adresinize yönlendirebilirsiniz.
   
 • Birden fazla çağrıyı aynı anda karşılayabilir miyim?
  Evet. BalenSMS sanal santral hizmeti ile aynı anda birden fazla çağrı karşılayabilir ve çağrı merkezinizin arayan herkese cevap verebilmesini sağlayabilirsiniz. Arayan kişileri hazır anonslar ile bilgilendirebilir veya istedikleri departmanlara yönlendirebilirsiniz.
   
 • Ofis görüşmelerimi kayıt altına alabilir miyim?
  Evet. BalenSMS sanal santral hizmeti ile dilediğiniz personelinizin görüşmelerini sürekli veya seçimli olarak kayıt altına alabilirsiniz. IP Santral uygulaması ile tüm görüşmelerinizi, tarih,süre, ücret ve lokasyon bazlı raporlayabilirsiniz. Dilerseniz kayıtları aylık olarak talep edebilirsiniz.
   
 • Ofis dışında iken BalenSMS numaram ile görüşme yapabilir miyim?
  Evet. Akıllı cep telefonlarınıza yükleyeceğiniz BalenTalk uygulaması veya bilgisayarınıza yükleyeceğiniz soft phone uygulamaları ile internetin olduğu her yerden hiçbir ek ücret ödemeden ofis telefonunuz ile arama yapabilir ve çağrı karşılayabilirsiniz.
 • Diğer BalenSMS aboneleri ile yaptığım görüşmeler ücretlendirilir mi?
  Hayır. BalenSMS sabit telefon hizmeti ile ofislerinizde çalışan personeliniz kendi arasında ve diğer tüm BalenSMS aboneleri ile dünyanın neresinde olursa olsun ücretsiz görüşür.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0212) 444 1 444
Hemen Arayın!

Talep Formu